Zakłady bukmacherskie 24
P
R
O
M
O
C
J
E
bonus forbet Bonus
od pierwszego dezpozytu
600 PLN
100% depozytu!
bonus fortuna Zakład bez ryzyka
max do 110 PLN!
bonus lvbet Bonus powitalny
nawet do 100 PLN!
bonus totolotek Darmowe 20 PLN
+ Bonus na satrt 700 PLN!
Fortuna

Metody płatności

W fortunei wolno realizować płatności używając spośród bezpośrednich przelewów bankowych. Lista oferowanych bankó jest ogromna i z pewnością także Twój bank jest dostępny i znajduje się na liście dostępnych. Wystarczy wybrać sumę wkładu, a także bank z jakiego potrzebujemy dokonać wpłaty. Później płatność zachodzi w taki sam sposób kiedy wykonuje się innych przelewów.

Opinia o Fortunie

Bukmacher ten jest z pewnością godny polecenia. Na polskim rynku stworzył znaną markę na przestrzeni dużej ilości lat, zaś w ostatnim okresie sponsorując Legię Warszawa ogromnie zyskał na popularności. Marka posiada wielką ofertę na polskie rozgrywki, ale również różne ligi europejskie i wydarzenia na szczeblu światowym.

Zarejestruj się w Fortunie i odbierz bonus Fortuna

Prawa autorskie zakladybukmacherskie24.net © 2009-2011

Hazard może uzależniać. Graj odpowiedzialnie.
Serwis przeznaczony TYLKO dla osób które skończyły 18 lat. Zakłady bukmacherskie nieodłącznie związane są w ryzykiem. Jeśli zauważyłeś u siebie objawy uzależnienia skontaktuj się z serwisami oferującymi pomoc w wyjściu z nałogu hazardowego. Serwis zakladybukmacherskie24.net ma charakter informacyjny, nie nakłaniamy i nie zachęcamy do uprawiania hazardu.