Zakłady bukmacherskie 24
P
R
O
M
O
C
J
E
bonus forbet Bonus
od pierwszego dezpozytu
600 PLN
100% depozytu!
bonus fortuna Zakład bez ryzyka
max do 110 PLN!
bonus lvbet Bonus powitalny
nawet do 100 PLN!
bonus totolotek Darmowe 20 PLN
+ Bonus na satrt 700 PLN!
Fortuna

Bbukmacher Fortuna

Fortuna to marka bukmacherska w jakiej obok zakładów bukmacherskich oraz domów live, świadczone są także zakłady ogólne i polityczne. Fortuna przedstawia już możliwość zakładów poprzez Internet, a ponadto aplikację. Jednocześnie warto dodać, że Fortuna jest również stacjonarnym bookmakerem, który posiada w całej Polsce osobiste punkty zawierania zakładów.

Recenzja Fortuna

Firma powstała w 1997 r natomiast od października 2010 roku akcje FORTUNA notowane są na warszawskiej GPW. Od początku 2014 roku Fortuna została podstawowym sponsorem Legii Warszawa. Kontrakt został podpisany na 3 przyszłe lata. Jednostka bierze współudział jeszcze w innego rodzaju widowiskach sportowych i piłkarskich w Polsce sponsorując FORTUNA Cieszyński Bieg, konkursy siatkówki plażowej PLAŻA OPEN, szkółkę futbolową Ireneusza Kościelniaka LUKAM 2012 oraz innego rodzaju konkursy.

Zarejestruj się w Fortunie i odbierz bonus Fortuna

Jak założyć konto i odebrać bonus?

Fortuna na początek dla każdego nowego użytkownika proponuje gratisowy zakład bez ryzyka a jeszcze bonus powitalny od peirwszego depozytu. Wystarczy założyć konto i od razu można otrzymywać z obu promocji.

1. Uruchom konto na eFortuna.pl

2. Uzyskaj darmowy zakład i dodatek od depozytu

3. Graj bez ryzyka i za darmowe pieniądze!

Zarejestruj się w Fortunie i odbierz bonus Fortuna

Prawa autorskie zakladybukmacherskie24.net © 2009-2011

Hazard może uzależniać. Graj odpowiedzialnie.
Serwis przeznaczony TYLKO dla osób które skończyły 18 lat. Zakłady bukmacherskie nieodłącznie związane są w ryzykiem. Jeśli zauważyłeś u siebie objawy uzależnienia skontaktuj się z serwisami oferującymi pomoc w wyjściu z nałogu hazardowego. Serwis zakladybukmacherskie24.net ma charakter informacyjny, nie nakłaniamy i nie zachęcamy do uprawiania hazardu.